1 Ağustos  - 5
Üst Düzeye Çık Sonraki Başlığa Git
 Yer6 Girişi
 Beyin Yıkama 2
 Yazmak ya da...
 Şiir

 

Merhaba,

Bilmem farkında mısınız; Karga 5inci defa GAK diyor!  Ama bu defa, iki ayrı peynir parçası daha düşecek ağızından. Yer6 artık amacına daha yakın. Söyleyecek sözü olan insanları yakınlaştırma yolunda iki adım attı. Yeni isimler var bu sayının sayfaları arasında. Tarçın ve Yazman. Düşüncelerini seslendirme cesaretini Yer6'yı onurlandırarak sergileyecekler artık.

Bu arada, beyin yıkama konulu yazı dizimiz tam yol devam ediyor. Abartman, birikimlerini mahlasına yaraşır bir biçimde aktarmayı sürdürüyor. Sanırım bir kaç sayı daha bizimle olacak.

Eğer Babacan'ı ikna etmeyi başarırsak, ileride görsel malzemeye de yer verebileceğiz sayfalarımız arasında. Ancak, şöyle bir sorun var. Babacan henüz Babacan olduğunu öğrenmiş değil. O da olacak.

Hemen fark etmişsinizdir; bu sayı eskilere oranla bir kat daha fazla sayfa içeriyor. Sanmayın ki, kalıcı bir değişiklik bu. Kalıcı olmasını isteriz tabi ama, Tarçın ve Yazman gibi okur-yazar'larımız çoğalırsa.

Eğer planlarımız sekteye uğramazsa, Yer6 yalnızca kağıt üzerinde bir mini-zin olarak kalmayacak ve yakında İnternet ortamında da dağıtımı yapılan bir yayına dönüşecek. Bakalım, gelecek günler ne getirecek?

 

Üst Düzeye Çık Sonraki Başlığa Git