1 Temmuz  - 3
Üst Düzeye Çık Sonraki Başlığa Git
 Yer6 Girişi
 Bill Gates
 Nezle

 

Merhaba,

Hâlâ keseden yiyoruz. Ve biliyorsunuz ki, hazıra dağ dayanmaz. Bekliyoruz bakalım, birilerinin eli düşüncelerine gider de oradan çıkarttıklarını Yer6 okurlarıyla paylaşmak ister diye.

Tirajımız az, ama olsun!  Kısık da çıksa, ``sesimiz" var. Yazmak isteyen Yazar, yazar azar azar.

İçinizde kim bilir ne düşler, ne düşünceler gizli. Belki de, bizlerin göremediği nice yüzleriniz var sakladığınız. Saklanmak iyi olsa da görünmez olmak kötü. Buraya bir satır olsun yutkunsanız, yüreğinizden kaçamak bir çırpıntı ulaşsa bize bilin ki, hepimizin ``el" olduğu bu diyarda umutla gereksindiğimiz, ruhumuzu ısıtacak bir dost anı vermiş olursunuz bize.

Hadi bakalım. Daha fazla duygu sömürüsü yaptırmayın. O pamuk ellerinizi düşüncelerinize uzatıp, paylaşılması iyi, hatta zorunlu olanı bulun lütfen. Yaşamın tuttuğu hesap pusulasında bir kalem olsun alacağınız görünsün sizin de. İçsesinizin fısıltısı, izin verin bize de ulaşsın.

Endişeniz olmasın, Yer6'nın kimlere ulaştığı ve  yazanların kimler olduğu, tüm isimler, ``zorunlu" aboneler gizli. Birimizin kaç kişi olduğunu kim bilebilir ki? Kiminle iletişeceğinizi biliyorsunuz.

 

Üst Düzeye Çık Sonraki Başlığa Git