Ana Sayfa
Üst Düzeye Çık Sonraki Başlığa Git
mafyay

Masum Araştırmacı Filozoflar

Yayıncılık

Sunar


YER6 Magazin'e hoşgeldiniz.

Burada olduğunuza göre, sanırım ya yolunuzu kaybettiniz, ya da internet gezginizin tekeri patladı. Ama önemli olan burada olmanız. ``Tanrı misafiri" der baştacı ederiz sizi...

İnternet otoyolunda ezilme riskini göze alışı yeni olsa da aslında, son yıllarda çok rağbet gören fotokopi dergiciliğinin bir ürünü YER6 Magazin. Basılı nüshaları küçük bir çevreye, en fazla 50 kişiye ulaşıyor. Söyleyecek sözü olup da bir türlü seslendireme cesaretini bulamayanların, birikimlerini değerlendirme güçlüğü çekenlerin, anlaşılmama korkusu yaşayanların, içini dökemeyenlerin, yüreği sığ sularda dahi boğulup, düşünceleri kurşun askerlere bile yenilenlerin dergisi YER6. En azından YER6'ya kadar böyle olanların.

Dergimizi bir yeraltı yayını için fazlaca masum bulanlar olabileceği gibi, Masum Araştırmacı Filozoflar için aşırı saldırgan bir tavra sahip olduğunu iddia edenler de çıkacaktır elbet. Doğrusu, kimin ne beklediği ve istediğinden çok, bizim ne verebileceğimiz ve neyi paylaşmak istediğimiz önemli. Eğer ki, herhangibir konuda söylenmesini istediğiniz, değinilmesini beklediğiniz şeyler vardır, niçin bunları bir başkasının seslendirmesini bekleyesiniz ki? İşte kapı açık. Dilediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Diyebiliriz ki, tüm çevresi gerçek anlamda okur-yazarlardan oluşuyor. Yani, isteyen her okuyucu yazıyor ve zaman zaman yazarlar da yalnızca okumakla yetiniyor. Okur-Yazarlığa yeni bir yaklaşım. :)) Dilerseniz siz de bu okur-yazar kitlesine katılabilirsiniz.Zevkle yayınlarız.

İçerideki yazıları okumaya başlamadan önce ``orijinal halinin basılı-süreli yayın" olduğunu hatırlamanızı rica ediyoruz. Çünkü zaman zaman gerek tanımlamalar, gerekse seslenişlerin internet gezginlerine değil, okuyucuya yönelik olduğunu gözlemleyeceksiniz. Dil sürçmesi sanmayın.

 

Üst Düzeye Çık Sonraki Başlığa Git